FEATURES:
INCLUDES:
SPECIFICATIONS:
| Dimensions | 4.313 x 4.313 x 1.813 |
| Mount | Grommet |
| Connection | PL-3 |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Voltage | 12V |
| Amp Draw | .234A Stop/Turn, .033A Tail |
| Size/Shape | 4" Round |
| Weight | 0.265 lbs |
| Color | Red |