FEATURES:
**Excludes Bulbs**
SPECIFICATIONS:
| Dimensions | 5.000 W x 4.563 H x 2.875 D |
| Mount | Stud |
| Connection | Hard Wired |
| Housing Material | Plastic |
| Lens Material | Acrylic |
| Voltage | 12V |
| Amp Draw | Stop 2.5/ Tail 1.0 |
| Size/Shape | Universal Square |
| Weight | 0.309 lbs |
| Lens Color | Red |